1949/891
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
“Bonnet Blanc”. Litografi i farver. Sign. Alechinsky 1978, 90/100. Lysmål 46×62.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 3. december 2019
Vurdering
Hammerslag
29 bud