1709/574
Leonard Cohen (f. Westmount, Canada 1934, d. Los Angeles, USA 2016)
To kompositioner. Begge sign. Leonard Cohen, E.A., samt betitlet. Litografier i farver. Bladstørrelse 68×48. Uindrammet. (2)
Moderne kunst og design (udskudt), 4. marts 2017
Vurdering
Hammerslag
45 bud