2119/10
Peter Hansen (f. Faaborg 1868, d. sst. 1928)
Hestehandel i Faaborg. Sign. monogram. Olie på lærred. 74×101.
Behov for let overfladerensning. Mindre afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud