1824/​753

Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)

“Moya”, syv japanske sange med digte af Vagn Holmboe. Usigneret. Litografier i original kassette. Bladstørrelse 56×38.

Moderne kunst og design, 12. juni 2018

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag