2446/207
Christian Zacho (f. Grenaa 1843, d. Hellerup 1913)
“Aaen i Sorgenfri Skov”. Sign. Chr. Zacho 1888. Olie på lærred. 49×60.
Afskalninger. Retoucheringer. Krakeleringer.
Vurdering
1128830 |