2440/1128
Ring af 18 kt. guld prydet med udskåret aventurin kvarts. Vægt ca. 15,5 g. B. 12 mm. Str. 56.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Vurdering
817611 | ||
843749 | ||
873649 |