2427/​505

Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973)

“Uden titel”. Sign. Jorn 53/70, 94/100 fra “Silkeborg Suiten”. Litografi i farver. Bladstørrelse 66×56. Uindrammet.

Litteratur: Van de Loo, nr. 111.

I Lyngby
Vur­dering

5.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

10 bud

806575 4.200 DKK
1130135 (Autobud) 4.000 DKK
806575 4.000 DKK
1130135 (Autobud) 3.600 DKK
1077071 3.400 DKK
1130135 (Autobud) 2.900 DKK
1121263 2.800 DKK
1130135 2.700 DKK
808206 2.600 DKK
576 2.500 DKK

Levering i USA fra 1.460 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK