2437/713
Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992)
Et par skabe af massiv Oregon pine. Front med to låger. Udført og mærket hos Rud. Rasmussen Snedkerier. H./B. 76. D. 36. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering