1626/1612
Rococo themaskine af kobber og messing, delvis gennembrudt, opsat på cabriole ben. 18. årh. H. 43.
Buler, ridser og mærker. Trykket top. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 30. juni 2016
Vurdering
Hammerslag
14 bud