2021/47
Barok skab af egetræ, profileret top, front med to døre, bag hvilken hylder, underdel med to skuffer og kugleben. 18. årh. og senere. H. 218. B. 185. D. 66.
Brugsslitage. Nøgle medfølger ikke. Restaureret.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud