2120/154
Svungen lysarm af træ beslået med blikmetal. 17./18. årh. H. 31 cm. L. 59 cm.
Proveniens: Erik Brandt.
Brugsslitage. Mindre afslag. Løs montering.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag