12138/​116

Engelsk skrivebord af mahogni, sarg med tre skuffer. Regency stil, 20. årh. H. 75. L. 167. D. 91.

Brugsslitage. Ridser og mærker, herunder bordpladen med kraftig slitage.

Kunst, antikviteter & design, 23. september 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

600 DKK

600 DKK
550 DKK
500 DKK