12138/116
Engelsk skrivebord af mahogni, sarg med tre skuffer. Regency stil, 20. årh. H. 75. L. 167. D. 91.
Brugsslitage. Ridser og mærker, herunder bordpladen med kraftig slitage.
Kunst, antikviteter & design, 23. september 2021
Vurdering
Hammerslag