1947/​5

Orientalsk tæppe i klassisk Tabriz design. Flot kvalitet. 21. årh.(ubrugt). 402×296.(2098)

Ældre malerier, møbler og varia, 18. november 2019

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

5.000 DKK

(Autobud) 5.000 DKK
4.800 DKK
(Autobud) 4.400 DKK
4.200 DKK
(Autobud) 3.800 DKK
3.600 DKK
3.000 DKK