1722/10
Et par store søjler af broget marmor, efter antikken. 19. årh. H. 120. Diam. 43. (2)
Brugsslitage. Afslag på kant.
Ældre malerier og møbler, 29. maj 2017
Vurdering
Hammerslag
10 bud