893/​422

Van Cleef & Arpels

Halskæde af 18 kt. guld. Signeret. Serie nr. 121368. L. ca. 80 cm. Vægt ca. 68 g. Ca. 1960–70.

Proveniens: Hidrørende fra Europæisk fyrstehus.

Smykker og tasker, 27. februar 2020

Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hammerslag

28.000 DKK