893/422
Halskæde af 18 kt. guld. Signeret. Serie nr. 121368. L. ca. 80 cm. Vægt ca. 68 g. Ca. 1960–70.
Proveniens: Hidrørende fra Europæisk fyrstehus.
Smykker og tasker, 27. februar 2020
Vurdering
Hammerslag