2050/744
Et sæt på seks lysestager af messing. Udført og stemplet hos Torben Ørskov & Co. H. 22. (6)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 8. december 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud