2443/36
Rokoko spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt udskåret med rocailler og kæmninger. 18. årh. H. 101. B. 60.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger og afslag. Restaureret. Nyere spejlglas.
Vurdering