2432/121
Carl Christian Andersen (f. København 1849, d. Hellerup 1906)
Carl Christian Andersen. Udsigt til Børsen. Sign. C. Carl Andersen Aug. 87. Olie på lærred. 44,5×32.
Mindre krakeleringer. Rensning anbefales.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag
19 bud