2425/893
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)
Komposition med figurer. Usign. Litografi. Bladstørrelse 25×17.
Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet.
Moderne kunst og design, 18. juni 2024
Vurdering
Hammerslag