12114/257
Nordtysk kommode af nøddetræ med fire skuffer. 19. årh.s slutning. H. 103. B. 96. D. 51.
Brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag