2427/289
Et par franske empire stager af forgyldt bronze med runde fodstykker, prydet med ciseleringer. 19. årh. H. 21. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Manglende lysmanchetter.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juli 2024
Vurdering
Hammerslag
11 bud