2124/80
Fransk lysekrone af messing med seks lysarme, dekoreret med blomster. 20. årh.s begyndelse. H. 58. Diam. 45.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag