2124/​80

Fransk lysekrone af messing med seks lysarme, dekoreret med blomster. 20. årh.s begyndelse. H. 58. Diam. 45.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag