2119/238
Stok af sortlakeret træ med greb af sterlingsølv. 20. årh. L. 94 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud