2436/786
“Superellipse”. Spisebord med klemben af stål. Top af palisander. Udført og mærket hos Karl Mathsson, Värnamo, 1961. H. 63. L. 175. B. 125.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering