903/​438

Samuel Joensen-Mikines (f. Mykines 1906, d. København 1979)

Udsigt over Gudhjem. Sign. S.J-Mikines. Olie på lærred. 100×125.

Malerier, skulpturer og lydoptagelse med John Lennon, 28. september 2021

Vur­dering

40.000–60.000 DKK

Hammerslag

35.000 DKK