2017/675
Tom Krøjer (f. Frederikssund 1942, d. København 2015)
Tre kompositioner. Sign. Krøjer 86 og 87, 105/200 131/200 og 167/200. Litografier i farver. Lysmål hver 63×82. (3)
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 21. april 2020
Vurdering
Hammerslag