12120/116
I. L. Jensen, skole, 19. årh.
Opstilling med blomster. Sign. N. Carlsen. Olie på plade. 35×43. Indrammet.
Patina.
Kunst, antikviteter & design, 20. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud