2415/218
Kinesisk blanc de chine figurgruppe med to kvinder bærende fane. 20. årh. Med stand. H. 25 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag