2447/​772

Kaspar Bonnén (f. København 1968)

Uden titel. Fire kompositioner. Sign. KB 23, 601/700. Litografi i farver. Bladstørrelse 60×40. Uindrammet. (4)

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.600 DKK

18 bud

1078451 2.600 DKK
1111571 (Autobud) 2.500 DKK
1078451 2.500 DKK
1111571 (Autobud) 2.400 DKK
1078451 2.300 DKK
1111571 2.200 DKK
1078451 2.100 DKK
1111571 (Autobud) 2.000 DKK
1078451 1.950 DKK
1111571 (Autobud) 1.900 DKK
1078451 1.850 DKK
1111571 1.800 DKK
576 (Autobud) 1.750 DKK
1111571 1.700 DKK
576 1.650 DKK
1078451 1.600 DKK
1111571 1.550 DKK
576 1.500 DKK