2013/7578
Martin Bigum (f. København 1966)
“Runner [Millenium]”, 1999. Signeret Martin Bigum 99, 1/25. C-print (lamineret). 53,5×64,5 cm.
Proveniens: Galleri Nils Stærk, København
Original stand.
Samtidskunst, 24. marts 2020
Vurdering
Hammerslag