866/881
Albert Bertelsen (f. Vejle 1921, d. sst. 2019)
“Stille dag ved ødegården”. Sign. Albert 69. Olie på lærred 60×160.
Malerier, grafik & fotografier, 28. september 2016
Vurdering
Hammerslag