872/​265

Et par franske Charles X bergère af mahogni, armlæn udskåret med delfiner. 19. årh.s første halvdel. (2)

Varia, møbler og tæpper, 31. maj 2017

Vur­dering

15.000 DKK

Hammerslag

12.000 DKK