2441/​908

Kasper Salto (f. 1967)

“ICE”. Spisebord samt fire stole af aluminium. Sæde og ryg af hvid plastik, bordtop af hvid laminat. Udført og mærket hos Fritz Hansen, 2006. Bord: H. 73. L. 138. B. 80. (5)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og pletter. Stole med let misfarvning.

I Lyngby
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?