2432/​95

Rokoko bord af elmetræ, skuffe i sarg, fliget sarg med cabriole ben. 18. årh.s midte. H. 74. B. 74. B. 51.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Falmet.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1010450 3.000 DKK