2427/​65

Fransk kommode af mahogani og rodtræ med beslag af bronze, plade af rødlig marmor. 20. årh.s begyndelse. H. 87. B. 116. B. 60.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

11 bud

1133263 (Autobud) 1.500 DKK
989296 1.450 DKK
1133263 (Autobud) 1.400 DKK
989296 1.350 DKK
1133263 (Autobud) 1.300 DKK
989296 1.250 DKK
1133263 (Autobud) 1.200 DKK
989296 1.150 DKK
1133263 (Autobud) 1.100 DKK
989296 1.050 DKK
1133263 1.000 DKK