2427/65
Fransk kommode af mahogani og rodtræ med beslag af bronze, plade af rødlig marmor. 20. årh.s begyndelse. H. 87. B. 116. B. 60.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juli 2024
Vurdering
Hammerslag
11 bud