2427/65
Fransk kommode af mahogani og rodtræ med beslag af bronze, plade af rødlig marmor. 20. årh.s begyndelse. H. 87. B. 116. B. 60.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Vurdering
11 bud
1133263 (Autobud) | ||
989296 | ||
1133263 (Autobud) | ||
989296 | ||
1133263 (Autobud) | ||
989296 | ||
1133263 (Autobud) | ||
989296 | ||
1133263 (Autobud) | ||
989296 | ||
1133263 |