2443/​1177

Gerda Lynggaard

Multicolour ring af 18 kt. guld og oxideret sølv prydet med brillantslebet diamant, dråbeformet safir og peridot, ovalslebet- og to smaragdslebne turmaliner og facetslebet citrin. Vægt ca 14,5 g. B. 15 mm. Str. 57.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Stene har ridser.

I Lyngby

Smykker ▸ Ringe

Vur­dering

2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

20 bud

1121343 (Autobud) 2.300 DKK
853208 2.200 DKK
1121343 (Autobud) 2.100 DKK
853208 2.000 DKK
1121343 (Autobud) 1.750 DKK
853208 1.700 DKK
1121343 (Autobud) 1.650 DKK
853208 1.600 DKK
1121343 (Autobud) 1.550 DKK
853208 1.500 DKK
1121343 (Autobud) 1.450 DKK
289740 1.400 DKK
1121343 (Autobud) 1.350 DKK
839409 1.300 DKK
1121343 (Autobud) 1.250 DKK
846622 1.200 DKK
1121343 1.150 DKK
1132476 1.100 DKK
309077 1.050 DKK
289740 1.000 DKK