1434/1222
Topasarmbånd af hvidguldsforgyldt sterlingsølv prydet med talrige marquiseslebne topaser på i alt ca. 19.00 ct. L. ca. 17,5 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 20. august 2014
Vurdering
Hammerslag
22 bud