12039/158
Ejnar Iversen (f. Vejle 1914, København/Jylland,1936-)
Komposition. Olie på plade. Sign. Ejnar Iversen. 80×120. Indrammet.
Enkelte pletter udenfor motiv nederst
Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020
Vurdering
Hammerslag