1926/1519
Kandisskrin af klart facetteret glas, med montering af forgyldt metal. 20. årh. H. 9 cm. B. 10,5 cm.
Mindre afslag. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 27. juni 2019
Vurdering
Hammerslag
15 bud