2032/1264
Snoet armring af sterlingsølv. Indvendig diam. ca. 6 cm.
Proveniens: Guldsmed Traudel Toftegaard.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 5. august 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud