2125/7011
Tre Ifa spådoms brædder, udskåret patineret træ med rester af pigment. Yoruba, Nigeria. D. 26–40. (3)
Proveniens: Ex. Gammel dansk privatsamling.
Tribal art, 27. juni 2021
Vurdering
Hammerslag