2427/​47

Et par bergere af mahogni med beslag af forgyldt bronze, betræk af rødt uld. Empire form, 20. årh. H. 75. B. 54. D. 52. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

842324 4.400 DKK
894244 4.200 DKK
842324 (Autobud) 4.000 DKK
894244 3.800 DKK
842324 3.600 DKK
989296 3.400 DKK
842324 3.200 DKK
274699 3.000 DKK