2427/47
Et par bergere af mahogni med beslag af forgyldt bronze, betræk af rødt uld. Empire form, 20. årh. H. 75. B. 54. D. 52. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Fra
i
Vurdering
842324 | ||
894244 | ||
842324 (Autobud) | ||
894244 | ||
842324 | ||
989296 | ||
842324 | ||
274699 |