2008/​282

Afrikansk figur af udskåret og rødpatineret træ. 20. årh. H. 180.

Revner i træet. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag