2423/70
Ubekendt maler, 19. årh.
Opstilling med frugter. Sign. G. Olivier. Olie på lærred. 51×71.
Behov for let overfladerensning. Enkelte retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. juni 2024
Vurdering
Hammerslag