1246/39
Barok konsolbord af egetræ på fire balusterformede ben hvorimellem sprosser, sarg med skuffe. 18. årh. H. 76. L. 124. B. 69.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Vandskjolder.
Ældre malerier og antikviteter, 12. november 2012
Vurdering
Hammerslag
12 bud