12013/121
Henny Møller (f. Dronninglund 1933)
Komposition med figur. Sign. Henny Møller 85, nr. 59/125. Litografi i farver. Lysmål 62,5×44,5. Rammemål 79×59.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag