1949/8539
Russisk bjørnefigur af forgyldt bronze på base af malakit. 19. årh. Inkl. base H. 6,5. L. 12,5.
Fremstår med alderspræg.
Russisk tema, 5. december 2019
Vurdering
Hammerslag